Huisartsencentrum Klein Iterson zoekt jou!

Wie zijn wij?
In onze middelgrote huisartsenpraktijk in Gouda, zijn wij vanwege doorstroming van een aantal collega’s op zoek naar een doktersassistente die ons team voor drie dagen in de week wil komen versterken. Door de ligging van de praktijk hebben wij een diverse patiëntenpopulatie. We werken laagdrempelig, met korte lijntjes in een fijne sfeer samen met meerdere disciplines. Halverwege de dag veranderen we van werkplek om de afwisseling in het werk optimaal te bevorderen. Twee keer per jaar hebben wij een teamuitje, maandelijks mogelijkheid tot stoelmassage en iedere week vers fruit.

Wie zoeken wij?
• Een gediplomeerd doktersassistent
• Iemand die zelfstandig kan werken
• Beschikt over sterke sociale en communicatieve vaardigheden
• Onze nieuwe collega is flexibel, stressbestendig en positief ingesteld
• De functie betreft in totaal 3 dagen per week. Ook als je minder uren per week beschikbaar bent vragen we je om te reageren.

Huisartsencentrum Klein Iterson bestaat uit;
6 huisartsen, Aios
8 assistentes
3 POH-somatiek VS-ouderenzorg 2 POH GGZ en
2 Praktijkmanagers VS kinderlongziekte

Ongeveer 8300 patiënten

Ruimte om jezelf te ontwikkelen

Het leukste assistenten team van Gouda en omstreken!

Website: huisartsencentrumkleiniterson.nl.

ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Mail dan snel je CV + sollicitatiebrief naar jolanda@ontzorgopmaat.nl of bel ons: 0182 515 750
Tot snel

WDA Opleidingen

WDA opleidingen is al meer dan 30 jaar toon aangevend in het geven van scholing aan professionals in de zorg. Schrijf je snel in en ervaar de goede sfeer, de cursussen die aansluiten bij de werksituatie en de betrokken docenten.

Contact

  • Beursstraat 1A
  • 2411 BA Bodegraven